A.N.T. Hakkımızda

1978 den bu güne sektörde hizmet veriyoruz. Ev dekorasyonu ve mobilyaları alanında A.N.T. markamızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Mobilya sektöründe birçok alanda hizmet veren firmamız çizgisi ve kalitesiyle her zaman güven vermiştir. Mutfak, banyo projeleri, oturma grupları, yemek odaları gibi ev mobilyaları, ahşap kapılar, ray dolap, sürgü dolap ve daha birçok ürün-hizmet grubuyla Masko Mobilyacılar Çarşısı ‘nda haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Memnun müşteriler kazanıyoruz çünkü isteğe yanıt verebiliyoruz. Kalıplaşmış, dayatılmış ürünler değil isteğe, ihtiyaca ve zevke göre ürünler sunuyoruz. İsterseniz bir kitaplık, isterseniz mutfağınızdan yatak odanıza kadar tüm evinizi projelendirip üretim ve uygulamasını sorunsuz şekilde tamamlayabiliriz. Tecrübeli ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Kısacası A.N.T. ‘ye uğramadan eviniz için mobilya almayın, dekorasyon yaptırmayın, bizden söylemesi…

A.N.T. Dekorasyon olarak her zaman ticaret etiğinden şaşmadan günümüz yeniliklerine uyum sağlayarak yolumuza devam ettik ve edeceğiz.
Saygılarımızla

 

ANT Mobilya